Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Hans Peter Stihl ve Velkých Pavlovicích

Předseda dozorčí rady společnosti STIHlL AG Hans Peter Stihl navštívil ve čtvrtek 7. dubna naše město. Syn zakladatele firmy STIHL, která má 22 000 zaměstnanců,  navštěvuje Českou republiku jednou za dva roky a při té příležitosti kontroluje úroveň prodejen, v jejichž sortimentu jsou výrobky firmy. Letos měla tu čest nově otevřená prodejna zemědělské techniky Modrohorské humno na Brněnské ulici ve Velkých Pavlovicích.

Společníci přivítali vzácnou návštěvu  s doprovodem vedení firmy STIHL v ČR. Pan Stihl si důkladně prohlédl nově adaptované prostory a seznámil se s plány firmy do budoucna. Vyslovil přesvědčení, že prodej vysoce kvalitní techniky značky STIHL s dokonalým servisem pro zákazníky přinese spolu s tvrdou prací výborné výsledky.

Pan Stihl ochutnal i velkopavlovická vína a ocenil zejména příjemnou chuť odrůdy Cabernet Moravia. Poté se krátce zastavil u expozice dřevěných soch na farním dvoře, neboť řezbáři na základní opracovaní používají motorové pily Stihl. S velkým zaujetím si vyslechl i historii farního sklepa.

Na závěr popřál nové firmě i celému městu vše dobré! 

 

Fotogalerii z návštěvy pana Stihla ve Velkých Pavlovicích otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Ing. Zdeněk Karber

08-04-2011 PV