Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Halloweenská stezka bude čekat na děti v okolí lesoparku a skateparku

Deset stanovišť označených papírovými netopýry bude ukrývat deset úkolů, jejichž vyluštěním navede na správné písmenko do tajenky. Stezka je vhodná pro děti od 7 let, které si umí úkoly přečíst samy, nebo pro mladší děti v doprovodu rodiče.

A jak na to? 

Nejprve si přijďte do městské knihovny pro listy k vyplňování tajenky a tzv. halloweenský text a dozvíte se další instrukce. Pak se můžete vydat hledat stanoviště, která budou připravena v okolí lesoparku a skateparku u vlakové zastávky. Vyřešením úkolu se odhalí správné písmenko do tajenky, která vás zároveň poučí o Halloweenu. Vyplněnou a odevzdanou tajenku děti odevzdají v knihovně a získají strašidelný diplom… a možná i něco navíc.

Venkovní halloweenská stezka bude pro děti  připravena od 2. do 13. listopadu 2023. Vyplněné tajenky můžete přinést do knihovny do 15. listopadu.

Městská knihovna nápad s halloweenskou stezkou pouze zaštítila a pomohla ho organizovat a zrealizovat, nápad a podklady ke stezce dodala naše čtenářka Martina Handlová, tímto jí moc děkujeme. Materiál ke stezce byl zakoupen na stránkách VERDAEL FOR KIDS.


Městská knihovna zprostředkovala

HALLOWEENSKÁ STEZKA

Pro děti od 7 let / pro mladší s pomocí rodiče

VYLUŠTI TAJENKU A ODHAL VŠE O HALLOWEENU!

 

Stezka bude připravena pro děti OD 2. DO 13. LISTOPADU 2023

Plakát na akci HALLOWEENSKÁ STEZKA * ke stažení po kliknutí ZDE

265810

Text: Lucie Gawlová, knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice / 26.10.2023