Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Gymnázium se připravuje na oslavy Dne Země

Gymnázium Velké Pavlovice uspořádá v tomto školním roce v úzké spolupráci se zdejším Ekocentrem Trkmanka tradiční oslavu Dne Země. Stane se tak v pátek 22. dubna 2016. V těchto chvílích se intenzivně pracuje na sestavení atraktivního programu šitého na míru všem žákům a studentům, od těch nejmladších sotva dvanáctiletých primánů až po maturanty. Na organizaci se společně podílí pracovníci ekocentra a učitelé gymnázia.

Program tohoto dne bude velmi pestrý a ponese se v soutěživém duchu. Název je již znám, zní „Přežij - poznej – vytvoř“. Cílem soutěžního klání bude, aby smíšená družstva žáků školy napříč všemi ročníky gymnázia postupně prokázala řadu praktických, vědomostních a teoretických dovedností z různých přírodovědných, ale i jiných oblastí.

Pro žáky školy tak bude připraven nejen zábavný a poučný program, ale pro nejúspěšnější družstva i pěkné věcné ceny a odměny. Současně program přispěje k rozvoji znalostí pro ochranu přírody a k prohloubení vzájemné spolupráce s ekocentrem.

 

PaedDr. Vlastimil Kropáč, ředitel Gymnázia Velké Pavlovice, www.gymnazium.velke-pavlovice.cz


 

 

Gymnázium Velké Pavlovice * www.gymnazium.velke-pavlovice.cz

 

 

 


12-04-2016-BK