Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Gymnázium se prezentovalo na veletrhu vzdělávání

Ve dnech 18. a 19. října 2011 se v Břeclavi uskutečnil již 15. ročník „Veletrhu vzdělávací nabídky středních škol“, který je určen pro žáky základních škol. Této tradiční akce se zúčastnili zástupci mnoha středních škol, mezi nimiž nechybělo naše gymnázium.

Zájemci z řad žáků základních škol a jejich rodiče se zajímali nejen o možnosti studia na jednotlivých školách, ale měli možnost shlédnout módní přehlídku a účesovou tvorbu z příbuzných učebních oborů.

První den veletrhu školu zastupovaly studentky Barbora Opršalová a Lucie Štefková pod vedením Ing. Marie Šmídové. Následující den se veletrhu účastnily studentky Nikola Langová a Veronika Michnová spolu s ředitelem školy PaedDr. Vlastimilem Kropáčem.

Mezi návštěvníky z řad žáků devátých tříd základní školy jednoznačně převažoval zájem o čtyřletý studijní obor, své dotazy směřovali na výuku cizích jazyků, sportovní a mimoškolní aktivity, na možnosti dojíždění, úspěšnost studentů v nových maturitních zkouškách a v  přijímacím řízení na vysoké školy.

Naši studenti si v praxi během dvou dnů vyzkoušeli své komunikační schopnosti a přispěli svým vlídným a kultivovaným vystupováním k reprezentaci naší školy a již dnes se těší na své nové spolužáky, kteří uspějí u přijímacích zkoušek.

Ing. Marie Šmídová, PaedDr.Vlastimil Kropáč

 

Studentky velkopavlovického gymnázia zastupovaly a prezentovali svou školu na veletrhu vzdělávání v Břeclavi

 

Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

20-10-2011-BK