Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Gymnázium otevřelo své dveře zájemcům o studium

Dne 12. ledna 2012 se na našem gymnáziu uskutečnil tradiční Den otevřených dveří, který byl především určen budoucím uchazečům o studium a jejich rodičům. Po celý den se střídaly návštěvy dětí, které přicházely většinou v doprovodu rodičů. Po celou dobu pobytu se návštěvám věnovali pověření pracovníci a studenti školy. Poskytovali informace o studiu, o možnostech výuky cizích jazyků, o sportovních a mimoškolních aktivitách. Zodpovídali otázky na dojíždění, na úspěšnost studentů v nových maturitních zkouškách a na jejich výsledky v přijímacím řízení na vysoké školy. Zajímavostí nejen pro návštěvníky školy, ale i pro naše žáky byl projektový den „Poznáváme svět kolem nás“. V jednotlivých dílnách studenti např. vytvořili vlastní nástěnnou mapu Ameriky a Asie, preparovali živočichy, pozorovali stavbu rostlinného těla prostřednictvím mikroskopů, hráli divadlo v angličtině nebo zpívali.

Během celého dne si mohly děti nanečisto vyzkoušet testy z matematiky a českého jazyka. Této možnosti využilo téměř 70 dětí. Každý návštěvník si odnesl kromě užitečných informací a spousty dojmů i dáreček ve formě ročenky školy. Všem děkujeme za účast a těšíme se na setkání 1. září 2012, kdy se z mnohých návštěvníků stanou naši noví studenti.

 


      PaedDr. Vlastimil Kropáč

 

Fotografie ze dne otevřených dveří si můžete prohlédnout po kiknutí na obrázek...

Kopie - Gymnázium - den (06).jpg