Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Gymnázium na veletrzích zaujalo, výukou jazyků, cestováním i domáckou atmosférou

Říjnové veletrhy středních škol se za několik posledních let staly u žákovské a rodičovské veřejnosti regionů Břeclavsko a Hodonínsko vítanou tradicí. První z nich se letos konal ve dnech 5. a 6. října v Hodoníně, druhý pak 18. a 19. října v Břeclavi. 

Ani na jednom z nich nemohlo chybět se svou bohatou a atraktivní nabídkou Gymnázium Velké Pavlovice. Místní střední školu s již dvacetiletou historií zastupovali nejen vyučující, ale i studenti. Na stánku velkopavlovického gymnázia se tak mohli zájemci o studium potkat s panem učitelem PaedDr. Stanislavem Kameníkem, PhDr. Stanislavem Rubášem se studentkami Denisou Osičkovou, Petrou Foukalovou, Nikol Jurášovou, Alexandrou Damborskou nebo Zuzanou Bravencovou.

Zájem byl především o výuku jazyků, která je na zdejším gymnázium nadstandardní. Studenti si mohou vybrat z angličtiny, němčiny, ruštiny či španělštiny. Dnešní deváťáky a páťáky, kteří začali uvažovat o studiu na velkopavlovickém gymnáziu, oslovila příjemná domácká atmosféra, individuální přístup, bohatá nabídka mimoškolních aktivit a v neposlední řadě i četné možnosti vycestování „za hranice všedních dnů“, třeba do Anglie, Německa, Rakouska, Polska nebo dokonce do Ruska. Příjemná byla také informace o možnosti získání studentského stipendia ve vyšších ročnících.

Velkopavlovické gymnázium zaujalo nejen samotné návštěvníky veletrhů, ale také redaktory regionálního Břeclavského deníku, jehož reportér Lukáš Ivánek vyzpovídal studentku Zuzku Bravencovou. Celý příspěvek si * můžete přečíst po kliknutí ZDE.

Více informací o Gymnáziu Velké Pavlovice na * www.gymnazium.velke-pavlovice.cz

Zároveň jste tímto srdečně srdečně zváni na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ,
který se na Gymnáziu ve Velkých Pavlovicích uskuteční dne 2. listopadu 2016, od 8:00 do 17:00 hodin.

168339

Gymnázium Velké Pavlovice na veletrhu středních škol v Hodoníně

168299

Text: Karolína Bártová / Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice / 21.10.2016