Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Gymnázium mělo dveře dokořán již podruhé

Dne 13. ledna 2016 se na Gymnáziu ve Velkých Pavlovicích uskutečnil v tomto školním roce druhý Den otevřených dveří, který byl především určen budoucím uchazečům o studium a jejich rodičům. Po celý den se střídaly hojné návštěvy dětí, které přicházely většinou v doprovodu rodičů.

Příchozím návštěvám se věnovali pověření pracovníci a studenti školy. Poskytovali informace o studiu, o možnostech výuky cizích jazyků, o sportovních a mimoškolních aktivitách. Zodpovídali otázky na dojíždění, na úspěšnost studentů v nových maturitních zkouškách a na jejich výsledky v přijímacím řízení na vysoké školy.

Příchozí návštěvy si mohly školu prohlédnout po rozsáhlejší rekonstrukci, mohly se zapojit do vědomostní soutěže a zhlédnout práci žáků v jednotlivých dílnách, které byly zaměřené na přírodovědné a humanitní předměty. Během celého dne si mohly děti vyzkoušet testy nanečisto z matematiky a českého jazyka.

Všem dětem a jejich rodičům děkujeme za účast.

Těšíme se na setkání v přípravných kurzech, které začnou pro čtyřleté studium 5. února a pro osmileté studium 16. února 2016.

Vyhodnocení soutěže

1. cena * Radim Růžička, Velké Němčice
2. cena *
Ema Veverková, Břeclav
3. cena *
Radim Svatoň, Bořetice

 

PaedDr. Vlastimil Kropáč, ředitel Gymnázia Velké Pavlovice * www.gymnazium.velke-pavlovice.cz


 

Fotogalerii z druhého Dne otevřených dveří na velkopavlovickém gymnáziu
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 


15-01-2016-BK