Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Gymnázium mělo dveře dokořán

Dne 4. listopadu 2015 se na Gymnáziu ve Velkých Pavlovicích uskutečnil v tomto školním roce první Den otevřených dveří, který byl především určen budoucím uchazečům o studium a jejich rodičům. Po celý den se střídaly návštěvy dětí, které přicházely většinou v doprovodu rodičů.

Příchozím návštěvám se věnovali pověření pracovníci a studenti školy. Poskytovali informace o studiu, o možnostech výuky cizích jazyků, o sportovních a mimoškolních aktivitách. Zodpovídali otázky na dojíždění, na úspěšnost studentů v nových maturitních zkouškách a na jejich výsledky v přijímacím řízení na vysoké školy.

Příchozí návštěvy si mohly školu poprvé prohlédnout po rozsáhlejší rekonstrukci, mohly se zapojit do vědomostní soutěže a zhlédnout práci žáků v jednotlivých dílnách, které byly zaměřené na přírodovědné a humanitní předměty. Během celého dne si mohly děti vyzkoušet testy nanečisto z matematiky a českého jazyka.

Všem dětem a jejich rodičům děkujeme za účast a těm, kteří na tento den zapomněli, sdělujeme, že dne 13. ledna 2016 budeme pořádat druhý Den otevřených dveří.

Vyhodnocení soutěže

1. cena * Zuzana Schmalzová, Podivín
2. cena * Julie Veverková, Vrbice
3. cena * Klára Zborovská, Velké Pavlovice

 

PaedDr. Vlastimil Kropáč, ředitel Gymnázia Velké Pavlovice * www.gymnazium.velke-pavlovice.cz


 

Fotogalerii ze Dne otevřených dveří na velkopavlovickém gymnáziu
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 


05-11-2015-BK