Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Gymnazisté na krajském kole turnaje pIšQworek

Po úspěchu v oblastním kole pIšQworek v Břeclavi se družstva Zapomněli jsme na jméno (kvarta - Krejčiřík J., Osička D., Matějka P., Šimčík J., Peš L.) a JaFaktNevim (sexta - Sláma O., Maincl J., Popovský R., Kříčka V., Damborská A., Sklář P.) vydala 16. listopadu 2016 do Brna na krajský turnaj.

Po malé komplikaci v dopravě se kolem osmé hodiny dostali studenti do budovy Gymnázia na třídě Kapitána Jaroše, kde se tento turnaj konal. Zde je čekalo dalších čtrnáct soutěžících družstev ze škol Jihomoravského kraje. Po rozlosování družstev do čtyř soutěžních skupin, každá po čtyřech družstvech, se započal boj o co nejlepší výsledek a postup ze skupiny.

Po prvním kole se s turnajem se ctí loučí, kromě jiných, i družstvo Zapomněli jsme na jméno. Do vyřazovacích bojů z prvního místa ve skupině postupuje družstvo JaFaktNevim. I přes statečný boj byla čtvrtfinálová účast po prohře s družstvem GML 1 pro toto družstvo bohužel konečná.

Děkuji všem členům družstev za skvělou reprezentaci školy a příští rok znovu!

Text: Mgr. Zbyněk Hradil, Gymnázium Velké Pavlovice / Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovcie / 23.11.2016

Gymnázium - Krajské kolo turnaje pIšQworek v Brně