Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Grafik Roman Kopecký navštívil Velké Pavlovice

Pan Roman Kopecký z Blanska, který je autorem řady grafických návrhů a log Modrých Hor a také Velkých Pavlovic, se zajel podívat do našeho městečka. Hlavním důvodem jeho návštěvy byla osobní kontrola a shlédnutí reálné podoby nových bannerů, které byly součástí výzdoby sokolovny o Modrohoském plese. Jejich autorem byl právě pan Kopecký.

Každý z vás jistě někdy již zahlédl např. logo Modrých Hor, logo Modrohorského vína, znovuobnovenou pečeť města, logo spolku Víno z Velkých Pavlovic, grafiku barevné titulní strany Velkopavlovického zpravodaje, etikety a propagační materiály Vinařství V & M Zborovský a mnohé další. Vše výše jmenované pochází právě z výtvarného ateliéru pana Kopeckého. V současné době se pan Kopecký zabývá zpracováním grafiky etiket Vinařství Mikulica. Dá se tedy říci, že se pomalu ale jistě stává grafikem Velkých Pavlovic.

Návštěva a toulání se po Velkých Pavlovicích a okolí byly pro pana Kopeckého velmi přínosné. Nafotil si spousty pěkných snímků a především – načerpal na vlastní kůži obrovský kus tolik potřebné inspirace pro další tvorbu.

 

Fotogalerii log a snímků z dílny ATELIERU ROMANA KOPECKÉHO
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: R. Kopecký, J. Konečný, Ing. Z. Karber

 

19-02-2010-BK