Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

GALERIE VÍN v Penzionu Stará Hora - nový cíl pro milovníky a znalce vína

V pátek 29. září 2017 v 17:00 hodin slavnostně otevřeme GALERII VÍN STARÁ HORA, kde bude k degustaci více než 70 vín od nejlepších vinařů z Moravy.

Při přípravě galerie jsme se volně inspirovali myšlenkou Salonu vín ve Valticích. Chtěli jsme vytvořit prostor, kde budou moci lidé zavítat kdykoliv během roku a ochutnat zde vína z blízkých vinařských oblastí. Vážíme si toho, že se nám do galerie podařilo zapojit významné vinaře z okolních obcí. V současné době máme v nabídce zastoupeno okolo 20 vinařství.

Cílem je vytvořit místo, kde se schází lidé, kteří mají rádi dobré víno, jídlo a společnost. A zároveň jim přiblížit opravdovou chuť našeho kraje. Celý koncept je zaměřen na místní gastronomii. Ve sklípku budou degustovat ty nejlepší vína z Moravy, na vyhlášený velkopavlovický chleba namažou luxusní paštiky z blízké paštikárny a ke kávě ochutnají dezerty od místních cukrářek.

Návštěvník si u nás zakoupí časově omezenou vstupenku a bude mít možnost ochutnat kterékoliv z vystavených vín. Množství vzorků, které sami ochutnáte tak závisí pouze na Vaší chuti. Velkou výhodou je, že uložené lahve si u nás mohou rovnou zakoupit.

Součástí galerie je vinný bar s kavárnou, který nabízí místo pro posezení u vína s přáteli, ale také prostor pro pořádání oslav, rautů, školení atd.  Areál zahrnuje i devět ubytovacích apartmánů.

Těšíme se na vaší návštěvu!

GALERIE VÍN STARÁ HORA

Pod Břehy 74, 691 06  Velké Pavlovice
telefon: 608 111 778
e-mail: info@stara-hora.cz
web: www.stara-hora.cz

GALERIE VÍN Stará Hora * vinná novinka ve Velkých Pavlovicích

Text: zdroj - Penzion Stará Hora / Foto: Archiv Penzion Stará Hora / 26.9.2017