Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Fotografka Ing. Marie Holásková zahájila výstavu makro snímků ve slovenské Senici

Ve středu 16. listopadu, v předvečer státního svátku, byla zahájena výstava makro fotografií Ing. Marie Holáskové v Senici, která v tamním Záhorském osvětovém středisku potrvá do 30. listopadu 2016.

Slavnostní zahájení proběhlo v pět hodin za přítomnosti primátora Mgr. Branislava Grimma, výstavu zahájila a všechny srdečně přivítala ředitelka Záhorského osvětového střediska RNDr. Ľubica Krištofová. Za Město Velké Pavlovice se zúčastnila tajemnice Jitka Krátká a vedoucí Městské knihovny a Turistického informačního centra Mgr. Dana Růžičková.

Společně se zde potkali i další velkopavlovičtí a seničtí kulturní nadšenci a v průběhu večera prohlédli na osmdesát skvostných fotografií rostlin, hmyzu i krajin zachycených makro objektivem fotografky.

U vynikajícího občerstvení – senických specialit a velkopavlovického vína, se debatovalo o vystavených fotografiích, stylech focení i následných úpravách fotografií za pomocí počítače. Příjemným zpestřením výstavy bylo také vystoupení čtveřice velkopavlovických tanečníků Country Jízdy.

Srdečně Vás na tuto výstavu zveme, abyste i Vy našli kousek krásy a mohli vidět svět očima, jakýma je vidí Marie Holásková.

„Nemysli si pořád, že musíš všechno prožít, stačí jen pozorovat, a to bez klidu nejde.
Největší milostí pro nás, kteří to potřebujeme, je umění dívat se a vidět.“
    (Karel Čapek)

Text: Anna Holásková / Foto: Archiv rodiny Holáskovy / 18.11.2016

Vernisáž výstavy makro snímků Ing. Marie Holáskové v Záhorském osvětovém středisku v Senici