Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Fotografická soutěž "Kouzlo moravských a českých vín"

Vinařský fond a internetový časopis FotoAparát.cz připravily fotografickou soutěž na téma České a moravské vinařství. Soutěž trvá od 1. 8. 2007 do 30. 9. 2007.

Vinařství a vinohradnictví má v našich zemích tradici už téměř 2000 let. Pro většinu z nás je víno spojeno s krásnými chvílemi v životě. V této soutěži chceme, abyste zachytili kouzla našich vinohradů, vinných sklepů, ale i chvíle pohody, kdy nám tento nápoj pomáhá najít další inspiraci a odvahu do života. Téma je velmi volné, přijímají se fotografie s motivy jako vinice v krajině, víno jako nápoj,zátiší s vínem, reportážní snímky z práce na vinici nebo z vinobraní, abstraktní nebo makrofotografie témat spojených s vínem atd..

Vinařský fond počítá s tím, že vybrané fotografie odkoupí a použije k propagaci českých a moravských vín jak u nás, tak v zahraničí. Mediálním partnerem je i časopis Koktejl, na jehož stránkách budou ohodnocené fotografie otištěny.

Hrozny právě dozrávají a začíná kvasit první burčák, vydejte se tedy do našich vinic a vinných sklepů zachytit jedinečné okamžiky. Těšíme se na krásné fotografie.

Autory fotografií, které se umístí na prvních deseti místech, čekají hodnotné ceny!

Pravidla soutěže a další informace najdete na: www.fotoaparat.cz

Vyhlášení výsledků soutěže proběhne v říjnu 2007 na stránkách FotoAparát.cz, v listopadovém čísle magazínu Koktejl vycházejícím na konci října 2007, na www stránkách Vinařského fondu a na stránkách partnerů.

Zdroj: www.wineofczechrepublic.cz