Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Fotbalový turnaj mladších žáků do třinácti let ve Velkých Pavlovicích

Ano tentokrát místní sportovní halu při Základní škole Velké Pavlovice zaplnili kluci a holky do třinácti let, aby zde předvedli své fotbalové dovednosti na halovém turnaji mladších žáků. 

V devět hodin otevřeli turnaj prvním utkáním domácí Velké Pavlovice proti fotbalistům ze Šardic. A vždy po čtvrthodinách navazovaly souboje o postupy až do finálových bojů. Pořadatelům trochu zamotala hlavu nepřítomnost rakouského družstva ze Stripfigu, které nedorazilo, a tak se musel částečně upravovat harmonogram jednotlivých utkání v základních skupinách. V nich si nejlépe vedla družstva Bezměrova, Šardic, Novosedel a pořadatelské Kobylí/Bořetice, dopracovala se do semifinálových bojů, které se herně odstartovaly již v sobotním odpoledním čase. 

Ve výborných, dynamických a sportovně doslova vyhrocených utkáních si nejlépe vedl kobylsko-bořetický celek s Novosedly. Ti se následně utkali o zlatý pohár turnaje. Mladší žáci z Kobylí tak navázali na nedávný úspěch mladší přípravky a dosáhli na zlatou příčku. Třetí pozici vybojovalo družstvo Šardice/Čejkovice. 

Na prožitcích účastníků bylo vidět, že je fotbal opravdu baví a všem tak patří poděkování za výborné výkony a v neposlední řadě je skvělé, že tráví sobotu sportem například zde v tělocvičně ZŠ Velké Pavlovice. Svým způsobem jsou tak vítězové vlastně všichni.

Fotbal ve sportovní hale naváže turnaji přípravek o víkendu 24 a 25. února 2024. 

Výsledky turnaje - Mladší žáci U13 (sobota 27. 1. 2024)

1. Kobylí/Bořetice
2. TJ Sokol Novosedly
3. Šardice/Čejkovice

4. TJ Ajax Bezměrov - kluci
5. FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky
6. TJ Ajax Bezměrov - holky
7. TJ Slavoj Velké Pavlovice
8. SV Stripfing / Weiden (disc.)

Sport * Fotbalový turnaj mladších žáků do třinácti let

Text: Jiří Huslík / Foto: Jiří Huslík / 30.1.2024