Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Fotbalisté ze ZŠ přivezli stříbro z II. ročníku Modrohorského fotbalového turnaje

V úterý 21. června 2022 se na fotbalovém hřišti v Bořeticích uskutečnil II. ročník Modrohorského fotbalového turnaje základních škol. Turnaj byl určen pro žáky nižších ročníků a soutěžilo se ve dvou kategoriích: mladší U9 (1. -3. třída) a starší U11 (4. -5. třída).

V každé kategorii bylo 7 týmů a naši žáci ze Základní školy Velké Pavlovice, a to mladší i starší, se umístili na 2. místě. U obou skupin rozhodlo až skóre. Na body to vypadalo jak u mladších, tak u starších, že budou obě naše kategorie první, ale o umístění nakonec rozhodlo skóre a naši žáci skončili na 2. místě.

Kluci byli skutečně velmi šikovní a právem jim patří obrovská pochvala a gratulace. Přivezli jsme si krásné dva poháry a stříbrné medaile.

Naši školu reprezentovali tito žáci:
* U9 (2. + 3. třída): Filip Hejl, Šimon Hejl, David Franta, Vojtěch Vágner, Jakub Stávek, Lukáš Válek, Filip Schäffer
* U11 (4. + 5. třída): Marek Hanák, Jan Haman, Šimon Bureš, Max Svrček, Petr Sýkora, Michal Seďa, Kiril Yehreshi

Fotogalerii z II. ročníku Modrohorského fotbalového turnaje základních škol * otevřete kliknutím ZDE

Text: Mgr. Jaroslava Stávková, pedagožka Základní školy Velké Pavlovice / Foto: Archiv Základní školy Velké Pavlovice / 23.6.2022