Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Fotbalisté zahajují sezónu

V průběhu zimní přestávky došlo v kádrech družstev mužů Slavoje k několika změnám:

Odchody hráčů:

David Kříž, Jaroslav Válek, Jan Stráněl (všichni konec hostování), Jakub Šenk (hostování Šardice), 
Martin Prokeš a Ladislav Vašek (oba hostování Zaječí), Pavel Hrabal (hostování Starovičky), Tomáš Ulica (hostování Nosislav)

Příchody hráčů:

Michal Stehlík a Tomáš Měřínský (oba hostování Sparta Brno), Šubrt Filip (hostování Zábřeh), Růžička Martin (hostování Šumperk), Špoták Tomáš (hostování Slovácko B), Herzán Jaroslav (hostování Velké Bílovice), Hicl Richard, Rozbořil Přemysl, Poláček David, Procházka Petr (všichni konec hostování)

Obě družstva zahajují sezónu tento víkend. „A“ mužstvo zajíždí v neděli odpoledne do Rohatce a „B“ mužstvo hraje v neděli dopoledne ve Vranovicích.
Mužstvo dorostu atakují různá zranění a nemoci a trenéři se budou v průběhu jara potýkat s úzkým kádrem. Dorost zahajuje také tuto neděli a zajíždí do Rohatce.
Družstvo žen doplnilo kádr o čtyři nové hráčky, z nichž hlavně Julia Farcas, která se vrací z hostování v Podivíně, slibuje být výraznou posilou. Ženy se měli představit jako první na domácím hřišti, ale jejich plánovaný sobotní zápas proti SK Březnici byl odložen! Takže zahajují jaro příští neděli dopoledne ve Vlkoši.
Družstva mladších a starších žáků zahajují sezónu příští sobotu 3.dubna v Brně na Moravské Slavii, Základna začíná ještě o týden později v Křepicích.

František Čermák

26-03-2010 PV