Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Fotbalisté vítězili

A mužstvo se po výborných výkonech dostalo na první místo tabulky I. A třídy, sk.B. Po tomto kole přeskočilo vynikající mužstva z Kyjova a Mutěnic. Nedělní soupeř našich fotbalistů z Dražovic, začal nedělní utkání velmi sebevědomě. Přesto ještě v první půli inkasoval po nádherných brankách Jakuba Šabaty a Michala Jílky. Zejména dalekonosná střela Michala Jílky byla exportní. Ve druhém poločase přidal další branky Konečný a znovu Jakub Šabata, který se s 10 brankami posunul na druhé místo v tabulce střelců I. A třídy.

Dorost po vyrovnaném 1. poločase v zápase s Velkými Bílovicemi nastoupil do druhé části hry šťastněji a rychlými brankami Tomáše Zajedy – 2 x, Otáhala a Pohla, porazil svého souseda výrazným rozdílem 4:0. Mužstvo svými dobrými zásahy podržel brankář David Václavek.

Suverénně si ve III.třídě skupině B počíná naše B mužstvo. Z Vranovic si přivezlo vítězství 4:0, když branky vstřelil Pavel Procházka 3 x a Pavel Urbánek. B mužstvo vede soutěž se šestibodovým náskokem před Kloboukami. Pavel Procházka vstřelil v posledních třech utkáních 10 branek a s celkovým počtem 20 vstřelených branek ve 12 zápasech vede s velkým náskokem tabulku střelců v této soutěži.

Vynikajícími výsledky se presentují i naše ženy. S přehledem zvítězily v Holešově 5:0 a jsou v tabulce na 2. místě s jedinou porážkou. Fotbalisté tedy dělají svým příznivcům obrovskou radost.

Další zápasy budou sehrány o víkendu – 30. a 31. října 2010. Pozvánku najdete po kliknutí ZDE.

Výsledky za celou sezónu PODZIM 2010 najdete po kliknutí ZDE.