Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Fotbalisté v sobotu hodovali

Dorost 2009-10_V_600_M_120.jpgObě mužstva navázala na úspěšný vstup do soutěže v minulém týdnu, kdy B mužstvo zvítězilo v Brumovicích a dorost remizoval v Hustopečích. B mužstvo oproti uplynulému roku výrazně posílilo. Střelecky se prosadil Pavel Procházka, který se do Slavoje vrátil po ročním hostování ze Staroviček. Vstřelil prvních pět branek, další pak přidali hráči Pavel Forejta a Vladan Hejl. Výborný výkon předvedlo celé mužstvo skvěle dirigované Richardem Hiclem, Pavlem Forejtou a v útoku výborné utkání odehrál i Pavel Urbánek.
Dorost suverénním způsobem přehrál hosty z Rohatce. V dorostu se pod vedením Luďka Šefránka, Romana Halma a Aleše Janovského tvoří perspektivní tým. Již po poločase Slavoj vedl 2:0 a druhý byl zcela v režii velkopavlovickáých dorostenců. (Na snímku dorostenecké mužstvo po hodovním uttkání.)  

Výsledky:

Velké Pavlovice B - Vranovice        7 : 1   (2 : 0)      Branky:  Procházka P. - 5,  Forejta P.,  Hejl Vl.
Velké Pavlovice dorost - Rohatec 7 : 0   (2 : 0) Branky: Zájeda L. - 2, Nesvadba T., Procházka M., Havlík D., Levčík T. a Forejta D.