Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Fotbalista roku 2019

Členové velkopavlovického Slavoje se opět prosadili i v každoroční anketě Fotbalista roku, jejíž slavnostní vyhlášení a předání cen se koná tradičně v divadle v Boleradicích.

Tentokrát se podařilo našim hráčům prosadit ve dvou kategoriích.

V kategorii dorostenců se mezi nejlepší hráče na okrese prosadil Miroslav Zborovský, opora našeho dorostu, který také pravidelně nastupuje za A družstvo mužů. Mirek se v této anketě již objevil v předchozích letech v kategorii žáků.

V kategorii dospělých se v žebříčku Fotbalista roku dostal na konečné 7.místo brankář našeho „áčka“ Jakub Chromek. Jakub si toto ocenění plně zaslouží, hlavně za výkony v jarní části soutěže, kdy měl velkou zásluhu na záchraně A mužstva v I.A třídě JmKFS.

V seznamu oceněných pro tento rok je také několik zajímavých jmen, která mají vztah v Velkým Pavlovicím.

V kategorii mladších žáků byla oceněna Karolína Kuchyňková, jejíž maminka Věrka Ficková byla několik sezón oporou a kapitánkou družstva žen TJ Slavoj.

V kategorii starších žáků byl oceněn Nikolas Havlena ze Zaječí, který je hráčem společného žákovského družstva Velké Pavlovice/Rakvice.

V kategorii dospělých se na 10.místě umístil Jakub Šabata, dlouholetý hráč a kanonýr našeho mužstva. A celkovým vítězem ankety se stal Erik Příkazský z Křepic, který se s dospělým fotbalem seznamoval v letech 2011 a 2012 také v dresu velkopavlovického Slavoje.   

Oceněným gratulujeme a doufáme, že si slavnostní večer v Boleradicích užili i včetně bohatého rautu, který každoročně připravuje provozovatel Restaurace SPORT Milan Koubek.

Více fotografií * ZDE

Fotbalista roku 2019

Text: František Čermák / Foto: OFS Břeclav / 28.1.2020