Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

FORUM MORAVIUM 2012 * videoreportáž

Vážení přátelé vín, srdečně Vás vítáme ve Velkých Pavlovicích, městě, kde se réva pěstuje podle písemných pramenů již více než 760 let. Tak zněla zahajovací slova Národní soutěže vín Velkopavlovické vinařské podoblasti, která se konala v sobotu 9. června 2012.

Letošní kolo Národní soutěže vín Velkopavlovické podoblasti organizuje občanské sdružení FORUM MORAVIUM a Město Velké Pavlovice s garancí Svazu vinařů České republiky, Národního vinařského centra ve Valticích a s podporou Vinařského fondu České republiky.

Do Národní soutěže vín Velkopavlovické podoblasti 2012 přihlásilo 69 vinařství 486 vzorků vín, které odborní degustátoři obodovali v deseti komisích ve dnech 25. a 30. května. Vedoucím hodnocení byl Ing. Marek Babisz.

Cílem soutěže Forum Moravium je soutěžní porovnání a odborné zhodnocení vín s garantovaným původem ve Velkopavlovické podoblasti. Pořádáním této soutěže chtějí pořadatelé podpořit produkci a prodej co nejkvalitnějších vín s garantovaným původem ve Velkopavlovické vinařské podoblasti a zprostředkovat komunikaci mezi producentem a spotřebitelem vína.

 

Za Forum Moravium o. s.
Ing. Pavel Veverka
Ing. Zdeněk Karber

FORUM MORAVIUM 2012
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

© 2012 Město Velké Pavlovice

 

 

10-06-2012 PV