Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ford pro hasiče získává výslednou podobu

Koncem března byl vybrán dodavatel staršího dopravního automobilu pro JSDH Velké Pavlovice. Vybrán byl místní autobazar Tokra, který jako jediný podal nabídku.

Jednatel firmy Radek Kaderka zakoupil vozidlo dle přání JSDH Velké Pavlovice a provede na něm za pomocí odborných firem úpravy a poté jej kompletně vybavené prodá Městu – zřizovateli jednotky. V odborné firmě v Brně (RTZ Holding,a.s.) byla dohodnuta montáž majáků a také by tato firma měla přichystat zapojení k vysílačce. Oslovena již byla také firma Stillus z Kobylí, aby vozidlo polepila polepy s reflexními prvky dle vyhlášky, které vzhled požárních vozidel upravuje.

Přestože už je vozidlo v hasičské zbrojnici, stále je majetkem autobazaru Tokra automobily. Odborné firmy budou pracovat na vozidle právě zde.

12. dubna byla odbornou firmou na automobil Ford namontována výstražná světla. Dopředu byla osazena záblesková rampa a do zadní části auta zábleskový maják.

V úterý 20. dubna bylo vozidlo odvezeno do autorizovaného servisu v Hodoníně, kde provedli montáž střešních nosičů a žebříku.

Ve středu 21. dubna provedli pracovníci firmy Stillus z Břeclavi polep vozidla speciální křemíkovou fólií.

 

Ford už vypadá jako hasičské vozidlo.


Fotogalerii z polepu otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2010 Petr Hasil

23-04-2010 PV