Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Florbaloví BLESKOUNI na poháru ČFbU v Mikulově

V pondělí, dne 19. listopadu 2012, proběhl v městské sportovní hale Mikulov turnaj ve florbale. Zúčastnilo se ho celkem 9 týmů chlapců a jedno družstvo dívek ze ZŠ Šitbořice. Šitbořická děvčata byla mimo soutěž. Los soutěže rozdělil chlapecký týmy do dvou skupin. Skupina A - ZŠ Šitbořice, Valtická Mikulov, ZŠ Kupkova Břeclav a Městys team Břeclav. Skupina B - ZŠ Břeclav Slovácká, ZŠ Velké Pavlovice, ZŠ Lanžhot, ZŠ Nikolčice a ZŠ Hraničářů Mikulov.

První dva vítězné týmy z každé skupiny potom svedly boj o jedno postupové místo do krajského kola v Brně.

Družstvo žáků pátých ročníků ZŠ Velké Pavlovice nesoucí vtipný název BLESKOUNI vstoupilo do bojů  vítězstvím nad Lanžhotem, ale potom následovaly dvě prohry za sebou a pak přišel na řadu rozhodující zápas s favorizovaným Mikulovem. Pokud by se podařilo vyhrát, postup by byl zaručený, prohra však znamenala cestu domů.

Zápas se od začátku vyvíjel se střídavým štěstím, ale koncovka nás zklamala. Prohráli jsme 5:4 a bohužel se jelo domů. Nevadí, kluci si alespoň vyzkoušeli, jaké to je účastnit se velkého turnaje a naučili se i prohrávat, což se ve sportu také často stává a navíc načerpali cenné zkušenosti pro další turnaje.

Ing. Lenka Bukovská

 

Fotogalerii účasti týmu BLESKOUNI ZŠ Velké Pavlovice na florbalovém turnaji v Mikulově
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

20-11-2012-BK