Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Florbalové čtvrtky

Základní škola Velké Pavlovice se stala  pořadatelem, jako každý rok, okrskových kol ve florbale mladších a posléze i starších žáků. Mladší žáci sehráli svoje kolo již ve čtvrtek 5. prosince - tedy na Mikuláše. Žádný bohužel do sportovní haly nepřišel. Celkem 6 škol svedlo souboj o 2 postupová místa do okresního kola, které se bude hrát 18. prosince 2013 v městské hale v Mikulově.

Družstva byla letos svorně výkonostně vyrovnaná a tak rozhodoval každý vstřelený gól. A jak klání dopadlo? Postupujícími školami se staly ZŠ Nikolčice a Gymnázium Velké Pavlovice. Základní škola Velké Pavlovice skončila hned na třetím místě a o jejím nepostupu rozhodlo právě skóre branek, na které bylo lepší gymnázium.

Za týden, t.j. 12. prosince 2013, proběhl postupový turnaj starších žáků. Hrací řád byl stejný jako u žáků mladších - celkem 6 škol bojovalo systémem každý s každým o 2 místa do okresního kola v Mikulově. Tentokrát si postup zaslouženě vybojovala Základní škola Velké Bílovice a Základní škola Kobylí.

Ing. Lenka Bukovská


 

Fotogalerii z okrskových kol ve florbale
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv ZŠ Velké Pavlovice

16-12-2013 PV