Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Flétnové duo Zuzka & Míša doprovodilo písničkou kobylské předškoláčky do školy

Rok utekl rychleji než jsme se stačili ohlédnout a už je tu opět čas, kdy se loučí malí školkaříci – předškoláci s mateřskou školou, plni očekávání a zvědavosti, copak je asi čeká od září za dveřmi školní třídy. 

Při této příležitosti v mnoha případech připravují mateřské školy slavnostní loučení a pasování předškoláků do řad právoplatných nastupujících prvňáčků. Přesně tato událost se včera, dne 27. června 2018, uskutečnila v nedaleké obci Kobylí.

Pro velkopavlovickou Základní uměleckou školu je velkou poctou, že si již druhým rokem ředitelka Mateřské školy Kobylí paní Mgr. Blanka Helešicová vybrala, co by hudební doprovod, žáky naší hudební školy. Pod vedením MgA. Zbyňka Bílka zde vystoupili s pásmem oblíbených písniček nejen z pohádek žáci Zuzka Bártová a Míša Helešic. Potlesk všech dětských i dospělých účastníků a v závěru poděkování se slovy uznání jen podtrhly, že se velkopavlovickému flétnovému duetu vystoupení krásně vydařilo.

Prvňáčkům přejeme ve škole spousty jedniček a radosti a úplně všem, kterým začínají dlouho očekávané dva měsíce sladkého lenošení, krásné prázdniny!

ZUŠ * Flétnové duo Zuzka & Míša na vystoupení v Kobylí

Text: Karolína Bártová / Foto: Karolína Bártová / 28.6.2018