Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Filmový trhák dokáže zaplnit i takřka vesnické kino

BathoryV pátek 10. října 2008 se v kině ve Velkých Pavlovicích promítal film z dílny významného slovenského režiséra Juraje Jakubiska – BATHORY. Vzhledem k předpokládanému velkému zájmu veřejnosti byl pro tento film zajištěn na Turistickém informačním centru předprodej vstupenek. Optimistické očekávání se naplnilo a tak byl sál opět po delší době téměř plný.

Touto skutečností se potvrzuje nová strategie našeho kinaraději méně filmů, avšak kvalitních, které dovedou lidi opravdu navnadit a nadchnout. V takovém případě se může i menší kino v malém městě či na vesnici stát místem, kam si rádi zajdeme příjemně vyplnit svůj volný čas.

Další zajímavý snímek se bude promítat již za dva týdny. V pátek 24. října 2008 ve 20.00 hod. se můžete přijít podívat na romantický muzikál MAMMA MIA!, hudebně podtržený nesčetným množstvím známých hitů slavné skupiny ABBA. I v tomto případě si můžete vstupenky zakoupit předem a to od pondělí 20. října 2008 (TIC, budova knihovny, Hlavní 9).

Těšíme se na Váš zájem!

11-10-2008