Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

FARMÁŘSKÉ TRHY podruhé a tak, jak mají být

Farmářské a pěstitelské trhy se konaly v sobotu 16. května 2015 ve Velkých Pavlovicích již podruhé, ale poprvé byly takové, jak mají skutečně být. Pod tlakem prodávajících a nakupujících protentokrát místní chovatelská hala doslova praskala ve švech. Ani sortiment ve své početnosti a rozmanitosti nezaostával. Naopak! Prodejci nabízeli širokou škálu produktů, na které jsme na obdobných trzích zvyklí. Proto doufáme, že byla ze strany zákazníků splněna veškerá očekávání. 

Pořadatelé se však neorientují pouze na samotný prodej farmářských a pěstitelských produktů, ale i na doprovodný program. Ten byl v rámci druhých velkopavlovických trhů věnován dětem, pro které byl připraven dvoreček s domácími zvířátky čekajícími na vlídné a milé pohlazení. Malí caparti se tak mohli skamarádit s kozou Monou Lízou, králíčky nebo se slepičkami. A samozřejmě nechybělo ani bohaté občerstvení.

Pokud jste naše trhy již navštívili, doufáme, že jste byli spokojeni a že nám ani příště nedáte košem. Kdo prozatím na farmářské a pěstitelské trhy do Velkých Pavlovic nezavítal, je již nyní srdečně zván.

O následujícím termínu konání vás budeme včas všemi dostupnými zdroji informovat.

 

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z druhých FARMÁŘSKÝCH A PĚSTITELSKÝCH TRHŮ ve Velkých Pavlovicích
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Martin Otáhal

 

 


16-05-2015-BK