Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Eva Pilarová vystaví ve V. Pavlovicích své fotoobrázky

Napsali o nás; Deník 26.2.2014 * Velké Pavlovice - Ekocentrum Trkmanka ve Velkých Pavlovicích chystá výstavu obrazů dvou amatérských fotografek a sestřenic. Evy Pilarové a Heleny Štefanové.

Evu Pilarovou není nutné představovat. Jde o zpěvačku, jejíž babička pocházela z Vrbice. Od roku 2004 se věnuje fotografování a následné úpravě fotografií na počítači. Helena Štefanová je její sestřenice žijící v Brně. Zároveň je dlouholetou fotografkou a vítězkou několika soutěžních amatérských výstav," pozvala návštěvníky vedoucí ekocentra Zita Dvořáková.

Výstava s názvem Fotoobrázky Evy Pilarové a Heleny Štefanové zobrazí osobité styly obou autorek vystavovaných děl.

Návštěvníci se dočkají posezení s oběma autorkami a hudební vsuvkou. Ačkoliv Eva Pilarová obvykle nezpívá, tentokrát vystoupí sama i s mužáky z Velkých Pavlovic," nechala se slyšet Dvořáková.

Vernisáž se koná v pátek od šesti hodin podvečer ve výstavním sále velkopavlovického ekocentra. Těšit se lze na fotografie z New Yorku, venkova i velkopavlovických vinařských uliček.

Výstava asi čtyřiceti fotoobrazů potrvá až do pátku 28. března.

Zpěvačka Eva Pilarová na akci pozve ve čtvrtek od šesti hodin ráno v pořadu Dobré ráno České televize. Mluvit bude o výstavě, svých cestách a zálibě - focení.

 

Autor: Tereza Hunkařová

 

 

Zpěvačka Eva Pilarová na vernisáži svých fotografií v Galerii města Přerova
Autor: DENÍK/Petra Poláková-Uvírová

 

26-02-2014 PV