Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

"Ertéčko" opět ve Velkých Pavlovicích

V neděli, dne 4. března 2012, se ve Velkých Pavlovicích uskutečnil halový přebor Moravského rybářského svazu „OPEN“ v RYBOLOVNÉ TECHNICE. Závodu se zúčastnilo rekordních 70 zaregistrovaných závodníků, což byl z kapacitních možností místní sportovní haly takřka strop. Zastoupení bylo opět mezinárodní, soutěžící přijeli ze všech koutů České republiky, Slovenska a také Polska. Na programu závodu byly následující disciplíny: 3x zátež Arenberg, 3x zátěž skish a multi skish v kategoriích Muži, Ženy, Junioři, Juniorky, Žáci a Žákyně.

Nedělního přeboru v rybolovné technice se zúčastnila řada soutěžících z Velkých Pavlovic, kteří hází pod hlavičkou pořádajícího MO MRS Brno 5 – Jakub Svoboda, Jakub Procinger, Petr Peška (kategorie Junioři), Kryštof Kaderka, Ondřej Latýn (kategorie Žáci), Martin Horák, Tobiáš Kaderka (kategorie Žáci do 12-ti let).

Nejúspěšnějším z nich byl tentokrát Martin Horák, který se ve své kategorii Žáci do 12-let umístil na 3. místě. Krásnou stříbrnou příčku v kategorii Žákyně obsadila teprve osmiletá Julie Šulová, dcera ostříleného závodníka Ing. Jiřího Šuly, rodáka z Velkých Pavlovic, který naopak zabodoval v kategorii Muži. Ten držel s rodinou „basu“ a jeho hruď ozdobilo taktéž stříbro za druhé místo. Všem úspěšným závodníkům blahopřejeme!

Výsledkovou listinu HALOVÉHO PŘEBORU MRS „OPEN“ V RYBLOVNÉ TECHNICE
* otevřete po kliknutí ZDEHalový přebor MRS „OPEN“ v rybolovné technice pořádala Místní organizace Moravského rybářského svazu Brno 5.
Ředitelem závodu a hlavním organizátorem byl aktivní a úspěšný závodník Ing. Jiří Šula, hlavním rozhodčím Marie Šulová, technickým ředitelem Radek Bárta a bodovací komisí Michaela Šulová.

 

Všem členům organizačního týmu a také všem, kteří ochotně pomáhali, patří velké poděkování.

 

 

 

 

05-03-2012-BK