Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Erasmus+ je něco, co mě pokaždé přesvědčí, že poznávat svět a nové lidi je to, co opravdu chci a budu dělat

Tímto článkem bych chtěla veřejně poděkovat celému projektu, našemu Gymnáziu ve Velkých Pavlovicích a lidem, kteří umí šířit radost, úsměvy a pozitivní energii.

S mou nejlepší kamarádkou, Sárou, která je taktéž má spolužačka, jsme se sami vydaly na cestu Španělska, konkrétně do městečka Villablanca, které je nedaleko portugalské hranice. Téma "Eurochefs", kde jsme se učili vařit jídla z ostatních zemích, předčilo má očekávání, jelikož takovou nabuzující energii v kuchyni jsem opravdu nečekala. A jelikož jsme byly se Sárou jediné Češky, celý týden jsme mluvila opravdu jen anglicky, což je nejlepší škola života.

V dnešní době máme my, jako studenti, obrovské množství vzdělávacích projektů, které můžeme díky Evropské Unii využívat zadarmo a tak to také dělejme. Nevím proč, ale mladí lidé se v poslední době nechtějí zapojovat… buď kvůli strachu nebo kvůli tomu, že asi ani neví, že něco takového existuje. Angličtiny se bát nemusíš, každý má jiný "level" a účelem je se zlepšovat a ne to, že se Ti bude někdo smát. Takže nebuď líný a odnes si zážitky, které Ti zůstanou na celý život!

Thank you for everything! ❤️ #eplus 

Gymnázium * Sarah & Sára se učily angličtinu a vaření na programu Erasmus+; téma "Eurochefs"

Text: Sarah Horáková, studentka Gymnázia Velké Pavlovice / Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice / 4.10.2021