Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

ELISHA SHOW na zámečku * videoupoutávka

Módní značka Elisha vznikla v roce 1999 a je založena na tvorbě módní návrhářky Elišky Tomkové. Kolekce Elisha jsou charakteristické elegancí, podtrženou promyšlenými detaily, kvalitním designem a luxusním zpracováním, vždy v aktuálních módních trendech.

Nové kolekce se pravidelně představují na módních přehlídkách. Jsou určeny pro ženy, které milují originalitu a pocit jedinečnosti i nadčasovou eleganci. A takovou velkou módní show Krejčovského ateliéru Elisha mode máte možnost zhlédnout v krásných prostorách v nově zrekonstruovaném velkopavlovickém zámečku – Ekocentru Trkmanka.

Předvádět se bude  vycházková i společenská kolekce Elisha mode a zbrusu nová řada pro relaxaci a volný čas.

„Každého člověka vnímám jako individuum a jako celek. Ten tvoří nejen šaty, ale také doplňky. Proto jsem i na přehlídku pozvala i hosty, kteří se postarají o doplňky a líčení. Neméně důležitá je i vnitřní krása, o které bude s výživovou specialistkou také řeč. Těším se na Vás 16. listopadu v Ekocentru Trkmanka“, říká na kameru Eliška Tomková, majitelka značky ELISHA MODE.

Miroslav Grégr

 

ELISHA MODE SHOW - pozvánka na 16. listopad 2012
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

© 2012 Město Velké Pavlovice

 

 

Pozvánka na akci MÓDNÍ SHOW ELISHA MODE po kliknutí ZDE

 

 

 

01-11-2012-BK