Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Elektronická soutěž pro všechny "malé čtenáře"

Soutěž najdete na titulní straně ve složce Městská knihovna v menu na webových stránkách města Velké Pavlovice.

V rámci „Března – měsíce čtenářů“ se každá knihovna snaží dát o sobě vědět nejširší veřejnosti. Stejně je tomu i s Městskou knihovnou Velké Pavlovice, která kromě dalších akcí připravila pro malé čtenáře a jejich kamarády soutěž na webových stránkách knihovny. Pro děti je připraven jednoduchý úkol na základě vynikající knihy Ester a Milana Starých, která se jmenuje „Povíš mi to?“.

S postavičkami této knihy – holčičkou Bětkou, klukem Otíkem a jejich mazlíčkem, morčetem Bo, se již v minulém týdnu seznámily na hravých besedách v městské knihovně děti z Mateřské školy Velké Pavlovice. Připravené úkoly lehce zvládla i ta nejmladší školčátka. Úkolem knihy i knihovnické akce je hravé rozšiřování slovní zásoby, takže děti si z knihovny odnesly nová slova a v knihovně na výstavě zůstaly výsledky dětské práce, které se ještě nesou pod heslem „zima“.

S krásnou knížkou se dětští návštěvníci v knihovně setkají také na Hravém odpoledni pro děti, které se bude konat v pátek 11. března odpoledne.

Mgr. Dana Růžičková, knihovniceFotogalerii z besedy mateřské školy v knihovně
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Věra Procingerová


01-03-2016 PV