Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ekocentrum Trkmanka zaplnila mládež z organizace GLEN

Od neděle 31. května do soboty 6. června 2015 využili zázemí ekocentra organizátoři programu GLEN Anglo. Program GLEN Anglo počítá kolem 65 účastníků z různých evropských zemí, a tím pohledů z různých perspektiv a prostředí: Česká republika, Estonsko, Francie, Německo, Maďarsko, Lotyšsko, Polsko, Slovensko a Slovinsko.

GLEN je síť nevládních a vládních organizací, spojujících mladé lidi, kteří jsou zapojeni do globální výchovy. Jedná se o neziskovou politicky nezávislou sítí organizací z Evropské unie * http://glen-europe.org/.

Jedná se o program školení v globálním vzdělávání a přemýšlení o úloze Evropy v globálním vývoji a shromažďování praktických zkušeností v hostitelských zemích, v anglicky mluvící Africe, francouzsky mluvící Africe, Asii a Kavkazu.

Pracovním jazykem školení je angličtina. Témata workshopů jsou z různých oblastí, jako je vzdělávání, zdravotnictví, ekonomika, spravedlivý obchod, životní prostředí a další.

 

Zdroj informací: Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice * www.ekocentrum-trkmanka.cz


 

 

 

 


04-06-2015-BK