Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

EKOCENTRUM TRKMANKA uspořádalo zábavné odpoledne pro celé rodiny, s nádechem Vánoc

V úterý 20. listopadu 2012 svítila okna Ekocentra Trkmanka do pozdního večera. Pro děti i jejich rodiče bylo připraveno Zábavné odpoledne. Dvacátý listopad nebyl vybrán náhodně, v tento den se totiž slaví Světový den dětí.

Pro naše milé hosty jsme připravili tři výtvarné dílny. Ve dvou z nich už zavoněly Vánoce - zdobily se perníčky, vyráběly se dekorace na vánoční stůl. Ve třetí dílně se pilně pracovalo s nůžkami, pastelkami a lepidlem. Výsledkem byly zvonečky na výzdobu oken a vánoční přáníčka. Menší děti vybarvovaly omalovánky se zvířátky a nejvíce obsazený stůl byl ten, kde si děti zhotovovaly karnevalové masky.

Pokud některý z návštěvníků zatoužil po trošce poznání, mohl usednout v přednáškovém sále, kde se promítaly filmy s přírodopisnou tématikou. Ti úplně nejmenší odpočívali a dováděli v malé učebně na koberci se spoustou polštářků a plyšáků.

Celý večer probíhal v příjemné a přátelské atmosféře. Na závěr si děti, maminky, babičky i tatínci odnášeli nádherné vlastnoruční výrobky, které ozdobí jejich domovy.

 

Velké poděkování paní Marušce Bankové a členkám Dámského klubu za spolupráci!
Těšíme se na další setkání při akcích pořádaných v našem Ekocentru Trkmanka.

 

 Za tým Ekocentra Trkmanka Lenka Kalivodová, lektorka

 

 

Fotogalerie I. * Zábavné odpoledne pro děti s rodiči - otevřete kliknutím ZDE

Fotogalerie II. * Zábavné odpoledne pro děti s rodiči - otevřete kliknutím ZDE

 

Foto © 2012 Tereza Pláteníková

 


 

 

www.ekocentrum-trkmanka.com

 

 

 

 

21-11-2012-BK