Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ekocentrum Trkmanka příkladem ve třídění odpadu

Kdo alespoň jednou navštívil velkopavlovické Ekocentrum Trkmanka jistě zaznamenal, jak je zde efektivně nastaveno třídění veškerého odpadu. V každé místnosti je umístěno několik velmi vkusných barevných boxů na papír, plasty a směsný odpad. Nyní zde nově naleznete i boxy na vysloužilé osvětlovací zařízení, tonery, cartridge a použité baterie.

Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice se tak stalo oficiálním sběrným místem výše uvedeného odpadu. V rámci sběru úzce spolupracuje se společností EKOLAMP, kolektivním systémem pro zpětný odběr osvětlovacích zařízení – www.ekolamp.cz a realizátory projektu SBÍRÁME TONERY.CZ – www.sbirametonery.cz.

Pokud nevíte, co s vysloužilými kompaktními úspornými zářivkami, výbojkami, lineárními trubicovými zářivkami, světelnými zdroji s LED diodami, řešíte-li kam uložit prázdný toner či cartridge nebo použité baterie, zavítejte na naše ekocentrum. Vše správně vytřídíme, uložíme a ekologicky ve spolupráci s našimi sběrnými partnery zrecyklujeme. 

Karolína Bártová


 

Myslete na přírodu, chovejte se ekologicky, tisíckrát se Vám odmění!

www.ekolamp.cz * www.sbirametonery.cz

 

 

 

 

13-02-2014-BK