Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ekocentrum Trkmanka otevře své brány již za 4 měsíce * videoreportáž

Přibližně čtyři měsíce zbývají firmě MSO Kyjov, generálnímu dodavateli stavby Ekocentrum Trkmanka, pro dokončení veškerých stavebních prací a předání realizovaného díla Městu Velké Pavlovice. V současné době probíhá na stavbě čilý pracovní ruch. Ve fázi dokončení jsou hrubé stavební práce, kdy je na první pohled největší pozornost věnována především zateplení a úpravě fasády.

V průběhu letních měsíců června a července nastoupí firmy na dodávku nábytku, gastrozařízení a AV techniky. Do konce srpna 2012 by měla být hotova i rekonstrukce zahrady u objektu. Slavnostní otevření Ekocentrum Trkmanka – centra pro enviromentální vzdělávání je naplánována na termín 31. srpna t.r..

Projekt je podpořen z operačního programu ŽP v oblasti podpory environmentálního vzdělávání. Průběh prováděných prací i uvnitř budovy, kam se obyčejný smrtelník z důvodu dodržení bezpečnosti práce prozatím běžně nedostane, dokumentuje videoreptáž pana Miroslava Grégra.

Ing. Pavel Procházka, starosta města Velké Pavlovice

 

Rekonstrukce budovy Zámečku na EKOCENTRUM TRKMANKA
- centrum pro enviromentální vzdělávání
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

© 2012 Město Velké Pavlovice

 

 

 

24-04-2012-BK