Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ekocentrum přichází s další skvělou novinkou pro děti!

Ekocentrum Trkmanka ve Velkých Pavlovicích to myslí s environmentální výchovou dětí skutečně vážně. Chopí se každé příležitosti, kdy může využít volného času našich nejmenších a vytvořit jim smysluplný program, v souladu s přírodou, plný tvoření a přívětivé domácké atmosféry. Možná už teď rodiče přemýšlí, kam s dětmi o volných dnech podzimních prázdnin, tedy v úterý a ve středu 29. a 30. října – máme skvělé řešení, přihlaste je na příměstský tvořivý kurz s tématikou Přírodní inspirace.

Co děti čeká? Cílem kurzu je posílení vlastní sounáležitosti se všemi živými tvory, přírodou, planetou Zemí. Malí účastníci se mohou těšit na vycházky do přírody, hry, rukodělnou činnost, samozřejmě s využitím přírodních materiálů.

Jak již bylo zmíněno, kurz bude tentokrát dvoudenní a to od 29. do 30. října 2013, určen je pro děti od 7 do 10 let, cena kurzu je 300,- Kč (v ceně je zahrnuto kurzovní, dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka, pitný režim).

Další upřesňující informace podá Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice, tel.: 519 325 313.

Karolína Bártová

 


 

www.ekocentrum-trkmanka.com

 

 

 

 

29-08-2013-BK