Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

E-mail, který potěší...

Nestává se až tak často, že by nám na Turistické informační centrum dorazil e-mail napěchovaný pozitivními slovy, plný superlativů, jehož adresátem je město Velké Pavlovice spolu s jeho milými, vstřícnými a pohostinnými občany. 

Stalo se tak právě dnes, ve středu 15. června 2022, a my neváháme ani vteřinku a rádi se s Vámi o tento e-mail dělíme. A nejen to, možná se v něm někdo z Vás pozná a o to více Vás potěší!

Paní Krumpholcová, velmi Vám děkujeme!
Za Vaše krásná slova, jež nás tolik potěšila a pohladila po duši...


E-mail doručený na adresu 
Turistického informačního centra Velké Pavlovice:


Dobrý den, 

tento víkend jsem projížděla vaším městem a žasla nad krásnou výsadbou květin podél silnice. Nádhera! Museli jsme zastavit a já se šla pokochat blíž. Prohlížela jsem si pečlivě udržované rostliny, dívala se na tu záplavu květů a MOC se mi to líbilo.

Pak jsem viděla přicházet starší paní. Otočila jsem se a poodešla ke kraji chodníku. Paní ke mně přistoupila a zeptala se nějak ve smyslu: „Copak tady děláte?“ Řekla jsem, že obdivuju krásu těch rostlin. A paní mi utrhla jednu růži. Vzala jsem si jí a poděkovala. Chvilku jsme si povídaly. Vrátila jsem se do auta a ještě chtěla vidět celou ulici plnou květin.

Když jsme se otočili a vraceli se zpět, někdo na nás mával. Byla to ta paní s růží, vystoupila jsem z auta a ona mi podávala natrhaný svazeček kytek ze své zahrádky. Přivezla jsem si je do penzionu a v neděli je odvezla domů. Máme je doma v kuchyni na stole. Přestály nocování v umyvadle v penzionu, čekání v autě i cestu k nám. Tohle píšu, abych poděkovala vám všem, co se podílíte na takové rostlinné kráse vašeho města a také, abych poděkovala své neznámé dárkyni. Třeba si to přečte a udělá jí radost, že jsem kytku dovezla v pořádku 😊.

DĚKUJI a přeji vám, aby vám to pořád tak krásně rostlo.

Martina Krumpholcová, Plzeňský kraj

Text: Karolína Bártová / 15.6.2022