Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Dvě ženy, dvě KRÁLOVNY PLESU. Country jízda slaví!

Jsou čtyři. Dvě ženy a dva muži. Zdenka, Růža, Franta a Jožka, tanečníci mini country skupiny Country jízda. A obě ženy se po posledním víkendu mohou po právu pyšnit titulem „Královna plesu“. Zdenka jej získala na moravskožižkovském Country bále v roce 2014, Růža letos. Nyní se obě dvě dámy mohou pospolu ozdobit diamantovou čelenkou, cennou královskou trofejí. Přednostně Růži k čerstvému úspěchu velmi blahopřejeme!

Zmíněná malá taneční skupina Country jízda má za sebou již dva roky existence a vězte, krom stoprocentního zastoupení královen, si nevede vůbec špatně. Naopak! Jde z akce do akce, o předtančení „komorního kvarteta“ je obrovský zájem. Nejen v tuzemsku, ale dokonce projevilo vážný zájem i zahraničí. A tak si Country jízda zanedlouho vystřihne několik tanečků u rakouských sousedů.

Máte-li zájem se o činnosti Country jízdy dovědět více a současně si prohlédnout řadu pěkných fotografií že života skupiny, navštivte jejich webové stránky pod adresou http://countryjizda.blogspot.cz/  a nebo facebookový profil na linku https://www.facebook.com/franta.kobsa.

Hlavně však zavítejte na některou z akcí, kde vystupují a nebo jen tak pro vlastní radost tancují. Česká vás nejen skvělý zážitek okořeněný nábojem divokého západu, ale také potěcha pro oko. Pokochat se totiž můžete pohledem na velmi vkusné a pečlivě vypracované westernové kostýmy, které si tato čtveřice šije přímo na míru.

Neváhejte tedy a nechejte se stáhnout do smyčky lasa tanečního temperamentu Country jízdy.

Ručíme, že nebudete litovat!

 

Karolína Bártová 


 

Fotogalerii z volby Královny plesu na Country bále v Moravském Žižkově
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 František Kobsa & Archiv taneční skupiny Country jízda

 

 


09-02-2016-BK