Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Duo Anna & Emma bodovalo v Krajské střelecké lize Královehradeckého a Pardubického kraje

Jak si možná vzpomínáte, již několikrát jsme vás informovali o úspěších v současné době třináctileté Anny Procházkové ve střelbě ze vzduchové pušky. Na začátku školního roku se k Anně přidala i její o rok mladší sestra Emma (obě studentky Gymnázia Velké Pavlovice) a postupně získává zkušenosti a výkonnost. 

Ve Velké ceně SSK Slatina obsadila Emma dělené 6.-7. místo, v poháru RSCM, který Anna letos i v loňském roce vyhrála (více informací po kliknutí ZDE), se jen těsně nedostala do finále.

Tento víkend, ve dnech 25. a 26. února 2017, se opět konalo jedno finále, a to Krajské střelecké ligy Královehradeckého a Pardubického kraje 2016-2017. Opět se střílelo na 30 ran vleže a z celkem pěti závodů se počítaly 3 nejlepší výsledky. Anička zvítězila s maximálním nástřelem 900 bodů (tj. 90x desítka) a Emička byla těsně pod bednou, čtvrtá. Vzhledem ke zdravotním potížím, se kterými se toho času musela začínající závodnice poprat, je to více než skvělý výsledek.

Za obdivuhodné výkony patří oběma sestrám obrovská gratulace
a přání dalších úspěchů!


Text: zdroj rodina Procházkova / Foto: Archiv rodiny Procházkovy / 27.2.2017 

Sestry Anna & Emma Procházkovy na Krajské střelecké lize Královehradeckého a Pardubického kraje 2016-2017