Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Duhový den na velkopavlovickém gymnáziu

Studentský parlament působící při Gymnáziu Velké Pavlovice by měl působit jako zpětná vazba v práci školy, řešit všechny problémy studentů, jeho úkolem by měla být také organizace kulturních a sportovních akcí. Každá škola by si měla volit zástupce tříd do parlamentu na začátku nebo na konci roku. Tito zástupci se pak domlouvají mimo jiné i na konání akcí, které zpestří všední dny ve škole.

Studentský parlament připravil na úterý 21. února 2017 akci Duhový den. Předem si na setkání parlamentu zástupci tříd vybrali barvu, „do níž se obléknou“. Přestože šlo o akci, která se neváže k žádné významné události, ale je pouze radostí nad třídní propojeností a chutí se pobavit, podpořila ji velká většina studentů i učitelů.

Do jakých barev se jednotlivé třídy oblékly?
Prima – šedá, sekunda – tmavě modrá, tercie – zelená, kvarta – fialová, kvinta – černá, sexta – světle modrá, septima - hnědá, oktáva – žlutá, 1. A – oranžová, 2. A – bílou, 4. A – růžová.

Podívejte se do fotogaleri, jak to našim studentům slušelo :-)!

Text: zdroj webové stránky Gymnázia Velké Pavlovice * www.gymnazium.velke-pavlovice.cz / Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice / 27.2.2017

Gymnázium * Duhový den - akce studentského parlamentu