Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Družinka ožila přípravami na ČARODĚJNICKÝ REJ

Úterní odpoledne, dne 26. dubna 2011, patřilo pečlivé přípravě na nadcházející symbolické a mezi dětmi i dospěláky oblíbené „pálení čarodějnic“. Co by to bylo za „čarodějnický rej“ bez pořádných, strach nahánějících čarodějných masek? A právě takové jsme si v rámci dalšího „úterního tvoření“ vyrobili ve školní družině společně se SVČ při ZŠ Velké Pavlovice.

Pro přípravu postačila čtvrtka tvrdého papíru, šablona masky, pastelky, kousky starých látek a lepidlo. A to byste koukali, jaké pěkné „čaro-masky“ vznikaly pod ručkama malých dětí. A že jich byla pěkná řádka ☺!

Nyní už jsme připraveni a těšíme se na čarodějnický slet, který se uskuteční ve čtvrtek 28. dubna 2011 od 14.00 hod. v prostranství základní školy a pokud bude pěkně, proletíme se i na hřiště za kostelem. Končit budeme v 16.30 hod. a budeme rádi, pokud si pro menší účastníky akce přijdou rodiče (do školní družiny).

Podrobnosti o vyzvednutí dítěte z akce "Čarodějnický rej" *  naleznete po kliknutí ZDE.


Tak tedy HURÁÁÁÁ NA PRAVÝ ČARODĚJNICKÝ SLET! Těšíme se na všechny děti!

Mgr. Lenka Tesařová

 

Fotogalerii z tvořeníčka čarodějnických masek ve školní družině
otevřete po kliknutí na obrázek...

 

Foto © 2011 Mgr. Lenka Tesařová

 

27-04-2011-BK