Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Druhý country bál Přátel country

Bohatý celodenní program akcí, kterými se město mohlo pochlubit v sobotu 7. května, končil večer druhým country bálem, připraveným Přáteli country Velké Pavlovice. Ve správně vyzdobené sokolovně jsme přivítali celou řadu kamarádů, se kterými se během tanečního  roku pravidelně potkáváme v Brně, Bošovicích, Velkých Bílovicích, Moravském ŽIžkově, Charvatské Nové Vsi, Mikulčicích, Hodoníně, Dolních Bojanovicích, Bludově, Moravském Písku, Veselí na Mor.,  Bílovicích nad Svitavou, Dolních Kounicích nebo třeba Pozořicích.

Květnové tancování se country tanečníkům líbí, svůj velký podíl má vždycky také oblíbená kapela Amulet z Moravské Nové Vsi, jejíž jméno sebou vždy přivede další hosty. Pohled na taneční parket je pak skutečně pestrý a zajímavý, když jednotlivé skupiny předvedou, jak se tanečníci zlepšili a co nového se naučili od posledního setkání.

Potěšili nás také návštěvníci z Velkých Pavlovic, i když jich vždycky přijde jenom pár. Každá podpora nás povzbudí. Snad jsme se návštěvníkům zavděčili také bohatým občerstvením a bohatou tombolou.

Pokud jste zmeškali naše vystoupení z „domova důchodců“, můžete se na nás přijít podívat v rámci programu Velkopavlovického meruňkobraní.

Mgr. Dana RůžičkováFotogalerii z druhého country bálu Přátel country
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Oldřich Hradský


10-05-2016 PV