Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Dovolená pro studenty ZDARMA!

Mladí lidé z Velkých Pavlovic, kterým je mezi 18 až 25 lety, si mohou dopřát týdenní dovolenou zdarma, pokud využijí nabídky přeshraničního projektu Mosty 2010. Město Velké Pavlovice a družební partneři v Senici zvou k pobytu v Senici na Slovensku a okolí od soboty, 31. července, do pátku, 6. srpna 2010. Program pobytu ke stažení ZDE.

Na setkání budou přítomni mladí lidé ze Slovenska, Moravy a Rakouska. Kromě věku je účast podmíněna tím, že účastníci musí být ještě stále studenty střední či vysoké školy. Přihlášení také musí být ochotni setkávat se na několika připravených besedách (workshopech). Jedná se o jedinečnou příležitost, jak se seznámit a skamarádit s novými lidmi a jak si užít bohatý program při minimálních nákladech. Studenti z Velkých Pavlovic zaplatí pouze své cestovní náklady do Senice a zpět.

Bližší informace mohou zájemci získat na Turistickém informačním centru Velké Pavlovice, Hlavní 9, tel.: 519 428 149 nebo na Městském úřadu Velké Pavlovice.

Prosíme všechny, kteří budou chtít do Senice jet, aby se přihlásili na TIC nebo Městském úřadu Velké Pavlovice, nejpozději do úterý, 20. července 2010.


 

Na fotografii chata nad pláží na Kunovské přehradě

 

12-07-2010 PV