Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Dotazník pro občany města Velké Pavlovice k dispozici na radnici a v knihovně

Vedení Města Velké Pavlovice oznamuje občanům, že si mohou na městském úřadě a v knihovně vyzvednout dotazník "Program rozvoje města na období let 2018-2023." Ručně vyplněný dotazník je třeba vhodit do schránky na budově radnice do neděle 18. června 2017. 

Výše zmiňovaný dotazník je možné vyplnit také on-line prostřednictvím webových stránek města Velké Pavlovice, které si právě prohlížíte. Také on-line verzi je nutné vyplnit maximálně do 18. června 2017.

Dotazník * otevřete po kliknutí ZDE

Proč dotazník vyplnit? K čemu budou výsledky dotazníkového šetření sloužit?

•   Město Velké Pavlovice zpracovává program rozvoje, prostřednictvím kterého si chce vyjasnit představu o budoucnosti města a rozvrhnout jednotlivé rozvojové činnosti na následujících 6 let.
•   V rámci tvorby programu rozvoje považuje za velmi důležité zjistit vaše názory a prosí proto o zodpovězení následujících otázek. Výsledky průzkumu poslouží jako důležitý podklad pro zpracování programu rozvoje a poskytnuté údaje budou pečlivě vyhodnoceny. 

Vedení města děkuje všem občanům za spolupráci a projevený zájem.

Text: Zastupitelstvo města Velké Pavlovice / 13.6.2017