Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Dopravní soutěž mladých cyklistů - gympl zabodoval

Ve čtvrtek dne 25. dubna 2013 proběhlo ve Velkých Pavlovicích okrskové kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Zúčastnilo se jej celkem 12 týmů ze základních škol a velkopavlovického gymnázia rozdělených do dvou kategorií dle věku soutěžících – mladší žáci (5 týmů) a starší žáci (7 týmů). Hlavním cílem okrskového kola bylo vybojovat jedno ze tří prvních postupujících míst a tím si zajistit účast i v kole okresním, které se uskuteční 16. května 2013 v Břeclavi.

Družstvům ZŠ Velké Pavlovice se v letošním ročníku příliš nedařilo. Ačkoliv se soutěžící snažili, seč jim síly, vědomosti i zručnost ovládat jízdní kolo stačily, na postup to nestačilo. V kategorii mladších žáků obsadili velkopavlovičtí šesté místo, v kategorii starších žáků pak místo páté. Tak snad za rok!

Zato gymnazisté zabodovali. Družstvo starších žáků ve složení Robin Podrázský, Matěj Kynický, Gabriela Zemková a Renata Popovská soutěž sebevědomě vyhrálo a zajistilo si tak přímý postup z příčky nejvyšší do okresního kola. Navíc studentka gymnázia Renata Popovská získala individuální cenu pro soutěžícího s nejmenším počtem trestných bodů a jako cenu dostala sadu reproduktorů.

 

Všem vítězům, ale i poraženým, blahopřejeme, děkujeme za účast a reprezentaci našeho města
a postupujícím přejeme hodně štěstí v okresním kole. Budeme držet palce!

 

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z okrskového kola Dopravní soutěže mladých cyklistů konaného
ve Velkých Pavlovicích otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

28-04-2013-BK