Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Domeček patřil Velikonocům a slečnám výtvarnicím

Velikonoce se už skloňují ve všech pádech a jak by ne, vždyť do nich zbývá jen několik málo dnů, i když tomu mrazivé a bílou sněhovou pokrývkou vyšňořené počasí moc nenapovídá. Nevadí, nevadí, pokud máme Domeček (SVČ při ZŠ V. Pavlovice) a v něm teplá kamínka, nemůže nás zima zaskočit a velikonoční tvoření může začít, třeba v rámci oblíbeného úterního tvoření.

K tomu se tentokrát sešly výhradně malé slečny výtvarnice, aby se pustily do malování sádrových odlitků s tématikou jara a samozřejmě i Velikonoc. Domů si odnesly barevné dekorace, které si mohou vystavit třeba do misky s vysazeným obilíčkem.

Tím však velikonoční tvoření pro letošek zdaleka nekončí! Pozor, už tuto neděli dne 24. března 2013 můžete všichni navštívit VELIKONOČNÍ DÍLNU na radnici. Začínáme již ve 13.00 hodin, více se dočtete na pozvánce, kterou otevřete kliknutím ZDE. Pokud mají děti zájem se naučit zdobit vajíčka nejen slámovou technikou, mohou se dostavit na Domeček opět příští úterý dne 26. března 2013, kde od 13.30 hodin začíná další úterní velikonoční tvoření – pozvánku najdete po kliknutí ZDE.

 

Na všechny děti s chutí si něco pěkného vyrobit a něčemu novému se naučit se velmi těšíme!

 

Karolína Bártová

 

Krásná a nápaditá sádrová velikonoční dekorace

 

Foto © 2013 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

20-03-2013-BK