Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Dokončeno. Berendsen se rozšířil

Napsali o nás * Břeclavský deník 14.1.2015 - Pozitivní zpráva přilétla z Velkých Pavlovic. Tamní firma Berendsen, jež zaměstnává osmdesát lidí, otevře novou přístavbu. Ta podle vedení až ztrojnásobí pracovní kapacitu. „Přistoupili jsme k tomu díky obchodnímu úspěchu v posledních pěti letech na českém a slovenském trhu,“ říkal ředitel společnosti Tomáš Střelský.

Berendsen pronajímá pracovní oděvy a vstupní rohože dalším firmám. Součástí je veškerý servis jako praní, doprava, opravy i skladování oděvů, které zůstávají majetkem velkopavlovické společnosti.

Za sedm měsíců
Vedení přístavbu slavnostně otevře ve čtvrtek odpoledne. Dosavadní hala se rozrostla o třináct set metrů čtverečních a ve srovnání s někdejším stavem je přibližně dvakrát tak velká. „Stavba trvala asi sedm měsíců. Vše jsme zvládli za provozu bez omezení.,“ poznamenal ředitel.

Součástí haly se staly nové specializované pracovní linky splňující rozmanité požadavky zákazníků.

Jednorázový příjem nových zaměstnanců v Berendsenu neplánují, několik lidí tam však práci najde. Jejich počet bude do deseti.

Lukáš Ivánek, Břeclavský deník

 

 

Budova Berendsen Textil Servis s.r.o. | foto: Berendsen Textil Servis s.r.o.

 

14-01-2015 PV