Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Dívčí sboreček vánočně ladil na jarmarku v Bořeticích...

Rok utekl jako na myším ocásku a už už se opět kvapem blíží kouzelné pohádkové Vánoce. Co by to však bylo za svátky radosti, štědrosti a lásky bez koledování? Poloviční a možná vlastně žádné, neboť české Vánoce a muzicírování jsou spolu od nepaměti pevně spjaty. Své o tom ví i děvčata z Dívčího pěveckého sborečku ZUŠ Velké Pavlovice, která navštívila o poslední adventní sobotě, dne 17. prosince 2011, Vánoční jarmak v Bořeticích.

Pod vedením sbormistryně paní Květoslavy Jarošové a za klavírního doprovodu ředitelky ZUŠ Mileny Karberové zazpívala návštěvníkům bořetického jarmarku pásmo vánočních písní a koled a tím zde zpříjemnila krásnou vánoční atmosféru. Za svůj profesionální výkon byla děvčata odměněna velkým potleskem od přítomné veřejnosti a teplým čajíkem a párkem v rohlíku od pořadatelů.

Navíc, jako malý dáreček dostala velkou naději. Jakou? Naději, že to, co si přejí letos na Vánoce, možná i dostanou! Bořetičtí hasiči rozdali malým zpěvačkám červené balónky, na které si děvčata zavěsila kartičky s přáníčky a poté poslala do nebíčka. „Tak… snad? Prosím Ježíšku!!!“ Hm, tak to se uvidí přesně za týden, kdy tu bude už opravdový Štědrý den a s ním i vanilkou vonící Vánoce!

Karolína Bártová

 

Fotogalerii Dívčího pěveckého sborečku na Vánočním jarmarku v Bořeticích
otevřete kliknutím na obrázek...

 

JB_2.jpg

Foto © 2011 Karolína Bártová

 

17-12-2011-BK