Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Dívčí sboreček na koledě v Bořeticích

Do Vánoc zbývá už jen malý krůček a kvapem se blíží čas na koledu. A také téměř v každém městě či obci narazíme na nějaký ten vánoční jarmark. Jeden z nich se uskutečnil právě dnes, v sobotu 18. prosince 2010, v sousedních Bořeticích. Předním bodem odpoledního kulturního programu bylo vystoupení velkopavlovického dívčího pěveckého sboru při ZUŠ pod vedením sbormistryně Květoslavy Jarošové s klavírním doprovodem ředitelky ZUŠ Mileny Karberové.

Návštěvníci jarmarku byli krásným pěveckým vystoupením malých slečen velmi potěšeni a dojati. Obrovský potlesk byl pro děvčata milou odměnou, ale tím jejich radost určitě neskončila. Starosta obce Bořetice, pan Václav Surman, pozval šikovné zpěvačky na výbornou svačinku v podobě oblíbeného párku v rohlíku a také k poslání svých vánočních přáníček Ježíškovi. Každá holčička dostala růžový nafukovací balónek a kartičku, kam si tajně napsala své vysněné vánoční přání… A frrrrr, do oblak!

 

Krásné Vánoce, a zítra, tedy v neděli 19. prosince 2010,
na shledanou na Vánočním jarmarku u radnice, tentokrát ve Velkých Pavlovicích!
Těšíme se na Vás...

 

Fotogalerie z Vánočního jarmarku v Bořeticích
Foto © 2010 Ing. Zdeněk Karber - otevřete ZDE

 

Fotogalerie z Vánočního jarmarku v Bořeticích
Foto © 2010 Karolína Bártová - otevřete ZDE

 

 

Dokonalá harmonie, mezi zpěvačkami šestileté děti i náctileté slečny...

 

Foto © 2010 Karolína Bártová

 

18-12-2010-BK