Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Děvín versus Lysá Hora

Zbývá několik posledních dní na zapojení se do hlasování o nejkrásnější horu České republiky. Obecná definice krásy neexistuje, proto bude volba vždy krajně subjektivní.

Mezi nominované vrcholy se dostal nám dobře známý a našim srdcím blízký Děvín, který od čtenářů momentálně získal 38 % hlasů a obsadil druhé místo. Na první místo se po dlouhém boji, kdy stále zaostávala za Děvínem, dostala Lysá Hora se 40 % hlasů. Všechny ostatní nominované vrcholy zůstali daleko za první dvojicí, která svede souboj o vaše srdce. Právě Váš hlas může rozhodnout, zda bude Děvín tím nejkrásnějším vrcholem České republiky.

Termín hlasování byl oproti původnímu předpokladu posunut do 30. června 2010. Oficiální vyhlášení výsledků ankety proběhne dne 1. července 2010.

V předchozích kolech jsme mohli vybírat z celkem 30 vrcholů tu nej desítku. Z toho 15 vrcholů nominovala redakce Trekingu a 15 vrcholů bylo do ankety zařazeno na základě čtenářských nominací.

Z těch vybrala redakce po pěti vrcholech s nejvyšším počtem hlasů. Nyní tedy můžete vybírat z desítky vrcholů ten nejkrásnější. Svou volbu dobře zvažte, neboť hlasovat můžete pouze jednou, opakování není povoleno.  

 

Hlasovat pro nejkrásnější horu České republiky a možná právě pro Děvín
můžete po kliknutí ZDE


 
Fotogalerii snímků Pálavy otevřete kliknutím na obrázek ...

 

Foto © 2010 Ing. Zdeněk Karber

17-06-2010 PV